Lajme nga Bota

Ministrja Ogerta Manastirliu paraqitet në SPAK

Ministrja Ogerta Manastirliu paraqitet në SPAK

Ministrja e Arsimit dhe Sportit, Ogerta Manastirliu është paraqitur sot në Prokurorinë e Posaçme (SPAK) për çështjen e sterilizimit në kohën kur ka drejtuar Qendrën Spitalore Universitare Nënë Tereza (QSUT).

Manastirliu ka qëndruar brenda ambienteve të SPAK për 2 orë e 15 minuta.

Ajo nuk ka bërë asnjë deklaratë për mediat.