Lajme nga Bota

Kjo linjë ajrore njoftoi një fluturim misterioz, mbi 1000 njerëz u regjistruan

Kjo linjë ajrore njoftoi një fluturim misterioz, mbi 1000 njerëz

A keni menduar ndonjëherë thjesht të paketoni një çantë dhe të shkoni në një fluturim pa e ditur destinacionin?

Scandinavian Airlines, një kompani ajrore me bazë në Suedi, kohët e fundit njoftoi mundësinë për të rezervuar një përvojë fluturimi që ata e quajnë “Destinacioni i panjohur”.

Në një njoftim për shtyp, linja ajrore thotë se brenda disa minutave nga njoftimi, mbi 1000 njerëz u regjistruan për fluturimin misterioz.

Udhëtimi do të nisë nga Kopenhaga, Danimarkë, më 5 prill dhe do të kthehet në të njëjtin qytet më 8 prill.

Destinacioni do të zbulohet gjatë fluturimit. Me afrimin e datës së fluturimit misterioz, ata që kanë një vend të konfirmuar do të marrin udhëzime nga Scandinavian Airlines se çfarë të paketojnë.