Lajme nga Bota

Fotot/ Në Tel Aviv njerëzit lënë me vrap plazhin pas sirenave për sulme

Fotot/ Në Tel Aviv njerëzit lënë me vrap plazhin pas

Pushuesit që ishin mbledhur në plazhin e Tel Aviv-it, u detyruan të largoheshin me shpejtësi kur papritur dëgjuan zhurmën e sirenave që lajmëronin për raketat e lëshuara nga Hamas.

Fotot janë shkrepur ditën e djeshme, një ditë ku ka pasur shkëmbime zjarri papushim dhe mes të tjerash, janë shënjestruar dhe zyrat e “Al Jazeera” dhe “Associated Press”.

Fotot/ Në Tel Aviv njerëzit lënë me vrap plazhin pas

Tiranapost.al