Lajme nga Bota

Administrata pushim nga e enjtja deri të dielën. Rama e lajmëron në Twitter vetë

Administrata pushim nga e enjtja deri të dielën. Rama e lajmëron

Dita e premte do të jetë pushim për administratën. Lajmin e ka bërë të ditur kryeministri në Twitter.

Administrata pushim nga e enjtja deri të dielën. Rama e lajmëron

"Me këtë vendim të Këshillit të Ministrave u japim mundësi të gjithë punonjësve të shtetit që nuk janë pjesë e funksioneve kritike, të marrin një ditë më shumë pushim mes Ditës së bukur të Verës dhe fundjavës që gjithësesi e kanë pushim! Gëzuar Ditën e Verës", shkruan Rama.