Kronikë e zezë

Vritet me armë zjarri një 17-vjeçar në Klos, raportohet për 2 të plagosur

Vritet me armë zjarri një 17-vjeçar në Klos, raportohet

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur pak më parë në Klos. Mediat raportojnë se pas disa të shtënave me armë, një 17-vjeçar ka mbetur i vdekur ndërsa 2 të tjerë janë plagosur, mes të cilëve dhe babai i viktimës.

Të plagosurit janë nisur drejt spitalit të Burrelit, ndërsa thuhet se babai i viktimës është në gjendje të rëndë.

Vijon.