Kronikë e zezë

Vritet me armë zjarri 33-vjeçari në Shkodër

Vritet me armë zjarri 33-vjeçari në Shkodër

Një ngjarje e rëndë është regjistruar mbrëmjen e sotme në fshatin Hot i Ri në Shkodër ku për pasojë ka vdekur një 33-vjeçar.

33-vjeçari u gjet i vrarë me armë zjarri jashtë makinës së tij nga familjarët të cilët kanë njoftuar policinë.

Ende nuk dihen rrethanat e kësaj ngjarje të rëndë.

Policia ndodhet në vendngjarje dhe po punon për të mësuar më tepër rreth kësaj ngjarjeje.