Kronikë e zezë

Ngjarje e rëndë në Elbasan/ Vret bashkëjetuesen, në kërkim 37-vjeçari

Ngjarje e rëndë në Elbasan/ Vret bashkëjetuesen, në

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mëngjesin e kësaj të shtunë në Elbasan, në lagjen “Skënderbej”.

37-vjeçarja me inicialet J.E është goditur me thikë dhe ka humbur jetën si pasojë e plagëve të marra. I dyshuar për këtë ngjarje është bashkëjetuesi i saj, i identifikuar si R.M, 37 vjeç.

R.M është shpallur në kërkim. Shërbimet e Policisë janë vënë në ndjekje të autorit dhe vijon krehja e zonës për kapjen e tij.

Grupi hetimor nën drejtimin e Prokurorisë po punon për zbardhjen dhe sqarimin e rrethanave të ngjarjes.