Kronikë e zezë

U mbyt në lumin Shkumbin! Zbulohet identiteti i të riut që humbi jetën

U mbyt në lumin Shkumbin! Zbulohet identiteti i të riut që humbi

Një person është gjetur i mbytur në ujërat e lumit Shkumbin në segmentin që ndodhet afër fshatit Jagodinë.

Policia ka identifikuar viktimën, Eridion Topi 28-vjeç, banues në Tiranë dhe që i përkiste komunitetit rom.

Ende nuk janë zbardhur rrethanat e ngjarjes dhe nuk dihet nëse bëhet fjalë për një vetëvrasje, aksident apo vrasje e qëllimshëm.

Tiranapost.al