Kronikë e zezë

U aksidentuan një javë më parë, ndërrojnë jetë burrë e grua në spital

U aksidentuan një javë më parë, ndërrojnë

Ka ndërruar jetë në Spitalin e Traumës çifti nga Mirdita që u aksidentua më 5 tetor.

P.P dhe L.P nuk kanë mundur t’u mbijetojnë plagëve të marra.

Të dy burrë e grua ishin në makinë me shoferin P.GJ.

Menjëherë pas përplasjes, bashkëshortët u nisën drejt spitali të Traumës në Tiranë në gjendje të rëndë, ku sot edhe ndërruan jetë.