Kronikë e zezë

Të shtëna me armë zjarri në Shkodër, një viktimë dhe një i plagosur

Të shtëna me armë zjarri në Shkodër, një

Mëngjesin e sotëm ka pasur të shtëna me armë zjarri në qytetin e Shkodrës. Sipas raportimeve të para si pasojë ka mbetur i vrarë Naim Bajri. Një person tjetër dyshohet të jetë plagosur.

Ngjarja ka ndodhur në lagjen Rus, afër markatës së peshkut.

Policia është në vendngjarje.