Kronikë e zezë

Të shtëna me armë në mes të Fierit

Të shtëna me armë në mes të Fierit

Në qendër të Fierit ka ndodhur një plagosje me armë. Një person ka mbetur i plagosur dhe është dërguar në gjendje të rëndë në spital.

Nga informacionet paraprake mësohet se është qëlluar me armë automatike. Mësohet gjithashtu se i plagosuri ndodhej në makinën e tij të parkuar, tip Audi dhe se është qëlluar nga një mjet në lëvizje. I plagosuri është rreth të 50-ve.

Lajmi në përditësim...