Kronikë e zezë

Rrëzohet aksidentalisht nga biçikleta, humb jetën 17-vjeçarja nga Peza

Rrëzohet aksidentalisht nga biçikleta, humb jetën
Foto Ilustruese

Një vajzë 17 vjeçe nga Peza e Tiranë është rrëzuar aksidentalisht nga biçikleta dhe për pasojë ka humbur jetën.

Policia bën me dije se ngjarja ka ndodhur rreth orës 14:25, në fshatin Maknor, Pezë.

Sipas familjarëve është rrëzuar aksidentalisht nga biçikleta, shtetësja R. D., 17 vjeçe. Si pasojë e dëmtimeve serioze ka ndërruar jetë në spital.