Kronikë e zezë

Qëllohet me armë zjarri makina në Bllok, brenda një grua shtatzënë

Qëllohet me armë zjarri makina në Bllok, brenda një grua

Pas një sherri në zonën e Bllokut, janë nxjerrë armët.

Agresorët kanë qëlluar një herë drejt objektivit të tyre dhe janë larguar në këmbë në drejtim të paditur.

I riu drejt të cilit u qëllua ishte brenda automjetit të tij Mercedes Benz ML. Mësohet se ishte i shoqëruar nga grua shtatzënë, por nga ngjarja nuk ka asnjë të lënduar.

Policia ka shkuar në vendgjarje duke rrethuar zonën dhe për të bërë të mundur kapjen e autorëve.