Kronikë e zezë

Motori përplaset me shtyllën e tensionit në Kamëz, humb jetën 30-vjeçari

Motori përplaset me shtyllën e tensionit në Kamëz, humb
Foto Ilustruese

Motori është përplasur me shtyllën e tensionit pak minuta më parë dhe si pasojë e përplasjes ka ndërruar jetë nga elektriciteti shtesasi E.K 30 vjeç.

Tiranë/Informacion paraprak i Policisë

Më datë 04.01.2022, rreth orës 13:35, në Kamzë, në vendin e quajtur “Tre fushat”, shtetasi E. K., rreth 30 vjeç, duke drejtuar motomjetin, ka humbur kontrollin mbi drejtimin e motomjetit dhe ka dalë nga rruga duke u përplasur me një shtyllë tensioni.

Si pasojë e përplasjes, shtetasi E. K., ka humbur jetën në vendngjarje.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të aksidentit.