Kronikë e zezë

Katër shtëpi të djegura në Berat, humbin jetën atë e bir

Katër shtëpi të djegura në Berat, humbin jetën atë
Foto Ilustruese

Zjarri i rënë në një banesë gjatë natës në Berat ka përfshirë edhe tre shtëpi të tjera.

Si pasojë ka humbur jetën Jani Vangjeli, 61 vjeç, dhe Mateo Vangjeli, 36 vjeç, si dhe një shok i këtij të fundit.

Policia ndodhet në vendngjarje dhe po punon për nxjerrjen e trupave.