Kronikë e zezë

Gjendet i pajetë në rrugë një 53-vjeçar në Kombinat

Gjendet i pajetë në rrugë një 53-vjeçar në

Rreth orës 06:30 është gjetur i pajetë një 53-vjeçar në Kombinat. Trupi është identifikuar si i shtetasit me inicialet P.G.

Nga këqyrja paraprake nuk ka pasur shenja dhune. Ndaj dyshimet e para janë se vdekja ka ardhur për shkaqe natyrale.

Ekspertët ndodhen në vendngjarje dhe po punojnë për zbardhjen e plotë të këtij rasti.