Kronikë e zezë

Gjendet e pajetë në banesën e saj në grua në Lezhë! Dyshohet se është vetëvrarë

Gjendet e pajetë në banesën e saj në grua në

Një grua është gjetur e pajetë ditën e sotme në banesën e saj në fshain Ishull-Lezhë. Sipas raportimit të policisë e ndjera është shtetasja me inicialet D.M. 52 vjeç, e cila dyshohet se është vetëvrarë me armë gjaku, një dyshim paraprak ky teksa ende nuk është kryer ekspertiza mjeko-ligjore.

Forcat e rendit ndodhen në vendngjarje dhe po punojnë për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes.

tiranapost.al