Kronikë e zezë

Aksident në Lezhë. Humbën jetën drejtuesi 24 vjeç dhe pasagjerja 16 vjeç

Aksident në Lezhë. Humbën jetën drejtuesi 24 vjeç dhe
Foto nga vendngjarja

Një aksident i rëndë ka ndodhur pak minuta më parë në Lezhë. Automjeti i drejtuar në 24 vjeçari K.M ka dalë nga rruga. Si pasojë ka humbur jetën drejtuesi dhe pasagjerja me inicialet A.A.

Aksidenti ka ndodhur në Rrugën e Talës.

Policia po heton rrethanat.

Lezhë/Informacion paraprak

Në rrugën e Talës, Lezhë, automjeti tip “Pegeot ” me drejtues shtetasin K.M., 24 vjeç ka dalë nga rruga, ku si pasojë ka humbur jetën drejtuesi i mjetit dhe pasagjerja në automjet shtetasja A.A.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e plotë të shkakut dhe rrethanave të ngjarjes.