Showbiz

Kot e përfolëm për Bradley-n. Lady Gaga po nis një romancë me aktorin e njohur

Kot e përfolëm për Bradley-n. Lady Gaga po nis një

Vetëm pas disa javësh kur Lady Gaga dhe Bradley Cooper tërhoqën vëmendjen e të gjithvë, këngëtarja na i heq të gjitha dyshimet.

Sipas një burimi për ?Us Weekly?, Lady Gaga ka nisur të njihet me aktorin e filmit ?Avengers?, Jeremy Renner.

Situata mes tyre ende nuk është romantike, por ajo po kalon shumë kohë me Jeremy-n dhe vajzën e tij.

Shumë interesante! Kujtojmë se vetëm një muaj më parë Lady Gaga dhe menaxheri i saj, Christian Carino, i dhanë fund fejesës./ Tiranapost.al