Kosova

Vdekja e mistershme e 10-vjeçarit nga Kosova që u gjet në kamion

Vdekja e mistershme e 10-vjeçarit nga Kosova që u gjet në
Foto Ilustruese

Një djalë 10 vjeç është gjetur nga famijarët në kabinën e një kamioni pranë shtëpisë, në Malishevë të Kosovës.

I mituri është dërguar në spital, por pa shenja jete. Vdekja e tij mbetet e mistershme, sidomos pasi pranë tij është gjetur një armë zjarri.

Nuk jepen detaje të tjera dhe policia po heton. Nuk sqarohet as nëse 10-vjeçari ka plagë të shkaktuara nga arma e zjarrit.

Ngjarja ka ndodhur rreth orës 13:30 të ditës së sotme.