Kombinohu me Emin

Xhaketa-këmishë, si ta kombinosh elementin më të rëndësishëm të gardërobës dimërore

Xhaketa-këmishë, si ta kombinosh elementin më të

Xhaketa këmishë do t’ju ndihmojë të përvetësoni më lehtë stilin jashtë dhe brenda detyre, duke e shndërruar kështu këtë element në një investim të vërtetë.

Fjala kyçe më e rëndësishme e dollapëve tanë është praktika.

Kufijtë midis jetës në shtëpi dhe punës janë zbehur paksa, po ashtu edhe veshjet tona. Sot kemi nevojë për veshje që mund të përdoren si në pamjen off-duty po ashtu edhe për shëtitjet e gjata të fundjavave.

Kur bëhet fjalë për një element që do t`i shtohet dollapit tuaj, menjëherë më vijnë në mendje xhaketat-këmishë. Kjo xhaketë në stilin e këmishës është një nga trendet më të fundit dhe po ashtu është një zgjedhje e zgjuar.

Xhaketa-këmishë, si ta kombinosh elementin më të

Xhaketa këmishë nga “Vince” mund të kombinohet më së miri me këto pantallona të drejta nga “Korniza” , rastësi në të veshur e ka quajtur. Këto xhinse janë të prera me bel të lartë dhe të drejta, stili i tyre kombinohet me gjithçka nga sandalet deri tek atletet. “The Line By K” i përshkruan rrobat e saj në mënyrën më të mirë të mundshme, por nuk është nevoja për të folur për këtë bluzë ngjyrë ulliri të veçantë. Është një bluzë perfekte për t`u kombinuar me pantallona me bel të lartë si xhinset më sipër. “Converse” do të jenë gjithmonë në modë, ka kaluar gati një shekull që kur u zbuluan për herë të parë dhe janë akoma kaq të rëndësishme dhe sot. Kam zgjedhur këto në versionin pana.

Xhaketa-këmishë, si ta kombinosh elementin më të

Kombinoni këtë xhaketë-këmishë nga “Mango” me një golf të ngrohtë e të butë si ky nga “Envelope1976” ngjyrë pana, pantallona lëkure të gjera nga “RTA” dhe me disa çizme të larta e të ngrohta të cilat e bëjnë veshjen tuaj të duket kaq bukur për një fundjavë jashtë vendit. Një veshje e ngrohtë po ashtu dhe stil.

Xhaketa-këmishë, si ta kombinosh elementin më të

Xhaketë-këmisha fustan vjen nga “Michael Kors” i cili e ka stiluar këtë fustan përsosmërisht. Çizmet “Gianvito Rossi” janë në thelb elegante, praktike dhe të përjetshme. Koleksioni “B-Buzz” i Balmain njihet menjëherë nga elementi i artë “B”. E strukturuar në mënyrën më elegante të mundshme, bëjeni tuajën pa humbur shumë kohë.

Xhaketa-këmishë, si ta kombinosh elementin më të

Xhaketa-këmishë, si ta kombinosh elementin më të

Linku për porosi