Kombinohu me Emin

Për eventet e pranverës frymëzohu nga tapeti i kuq i SAG Awards

Për eventet e pranverës frymëzohu nga tapeti i kuq i SAG Awards

Nga Emi Seiti/ Edicioni i 28-të i SAG Awards, çmimet prestigjioze që jepen çdo vit nga Screen Actors Guild për aktoret dhe aktorët me të mirë, u zhvillua në datën 27 shkurt në Santa Monica, ceremonia e parë pas dy vitesh pandemi.

Squid Game triumfoi duke fituar 3 nga 9 çmimet e rezervuara. Succession nga HBO, seriali më i nominuari i këtij edicioni.

Po sot do flasim për veshjet e tapetit të kuq. Meqë kemi hyrë edhe në pranverë, në stinën ku hiqen xhupat dhe organizohen festat.

Të veshurat më bukur në tapetin e kuq?

Vanessa Hudgen, e cila zgjodhi një fustan aqua green nga Atelier Versace për eventin.

Për eventet e pranverës frymëzohu nga tapeti i kuq i SAG Awards

Ndër look-et e padiskutueshme të mbrëmjes ishte ajo e Lady Gaga e cila ishte fokusuar tek thjeshtësia me një fustan të bardhë dhe bust nga Armani Privé.

Për eventet e pranverës frymëzohu nga tapeti i kuq i SAG Awards

E sofistikuar dhe elegante, nga ana tjetër ishte Jessica Chastain me një kostum jacuqard dhe mëndafsh nga Dior Haute Couture.

Për eventet e pranverës frymëzohu nga tapeti i kuq i SAG Awards

Cate Blanchet me Armani Prive:

Për eventet e pranverës frymëzohu nga tapeti i kuq i SAG Awards

Alexandra Daddario me Atelier Versace:

Për eventet e pranverës frymëzohu nga tapeti i kuq i SAG Awards

Elle Fanning me Gucci:

Për eventet e pranverës frymëzohu nga tapeti i kuq i SAG Awards

Nicole Kidman me Saint Laurent:

Për eventet e pranverës frymëzohu nga tapeti i kuq i SAG Awards

Hailee Steinfeld me Miu Miu:

Për eventet e pranverës frymëzohu nga tapeti i kuq i SAG Awards

Selena Gomez me Oscar de la Renta:

Për eventet e pranverës frymëzohu nga tapeti i kuq i SAG Awards

Tiranapost.al