Kombinohu me Emin

Dhuratat e minutës së fundit për njerëzit tuaj të dashur

Dhuratat e minutës së fundit për njerëzit tuaj të
Emi Seiti

Nga Emi Seiti/ Gjithmonë ne e kemi listën e personave që do donim t`u bënim dhurata në pragun e festave. Koha ka ardhur dhe mesa duket ka ardhur me shpejt nga sa duhet. Viti 2021 iku sa hap e mbyll sytë dhe ne jemi afër Krishlindjeve dhe Vitit të Ri. Nëse jeni duke kërkuar për ide dhuratash për të afërmit apo miqtë tuaj keni hapur artikullin e duhur.

Pavarësisht nga rasti, sidomos për festat e fundvitit, është e rëndësishme të festosh me ata persona që do e kuptojnë dhuratën që do i bëni nga një dhuratë e vogël që e nxë vetëm xhepi i xhaketës deri tek një dhuratë luksoze e menduar mirë, pa marrë parasysh koston apo gjëra të tjera.

Nëse planifikoni një festë elegante:

?farë nate Viti të Ri po planifikoni? Nëse jeni duke kërkuar aksesorë për t`i dhënë një hije elegance fundivitit emocionues, nuk ka asnjë artikull të modës që të jetë aq efektiv sa një aksesor fjongosh. Sophie Buhai, një markë e dashur nga shumë influencues, si dhe nga vajzat, është artikulli i parë që duhet t`i kushtohet vëmendje.

Dhuratat e minutës së fundit për njerëzit tuaj të

Sold Out

Të thjeshta, por zgjedhje e duhur:

Është një mit që fashionistet nuk i pëlqejnë gjërat delikate dhe të thjeshta (kjo quhet ekuilibër), por kur bëhet fjalë për syzet e diellit, ka mundësi që do t'u interesojë një përditësim nga aviatorët tipikë.

Dhuratat e minutës së fundit për njerëzit tuaj të

Linku për porosi

Këto syze të Gucci-t, te cilat do t'i shtojnë stil veshjes tuaj dhe do t'u sinjalizojnë të gjithëve se ato janë të dukshme kur bëhet fjalë për atë që është e bukur.

Klasikët nuk mund të shkojnë keq për çdo rast:

Gjetja e dhuratës perfekte të festës mund të duket e frikshme, por të jeni të sigurt, këto dhurata kanë fituar titullin klasik për një arsye.

Dhuratat e minutës së fundit për njerëzit tuaj të

Linku për porosi

Kutia e bizhuterive smerald jeshile e Sophie Billie Brahe është praktike, por aspak e mërzitshme, ndërsa vathët me gurë me ngjyra të ndezura të Monbouquette do t'i bëjnë të gjithë, fjalë për fjalë, të shkëlqejnë.

Dhuratat e minutës së fundit për njerëzit tuaj të

Linku për porosi

Dhe nuk mund të gaboni me doreza lëkure të përjetshme ose një palë çorape perfekte për pushimet e kaluara në shtëpi.

Dhuratat e minutës së fundit për njerëzit tuaj të

Linku për porosi

Swag për të fiksuarin pas modës:

Mund të jetë një sfidë të bësh blerje për dikë me shije të veçanta, por disa artikuj janë të garantuar që bëjnë të buzëqeshë çdo adhurues të modës.

Dhuratat e minutës së fundit për njerëzit tuaj të

Linku për porosi

Konsideroni pizhamet me printim të logos së Gucci-t në nuanca të ngjyrave të festave që shkaktojnë gëzim ose kapelën e bejsbollit të Saint Laurent-off duty, Kush mund t'i rezistonte Jw Anderson loafers, të ngrohta, elegante?

Dhuratat e minutës së fundit për njerëzit tuaj të

Linku për porosi

Dhuratat e minutës së fundit për njerëzit tuaj të

Linku për porosi

Po shalli i Gucci-t me logon e Balenciage-s?

Dhuratat e minutës së fundit për njerëzit tuaj të

Linku për porosi

Duke eksploruar idetë e autenticitetit dhe përvetësimit brenda industrisë së modës, Gucci Aria zbulon Projektin Hacker. Në koleksionin e tij të fundit, Alessandro Michele - në nje shprehje - mbush siluetat ikonike Balenciaga me kodet Gucci në krijime unike. Këtu, printi historik Flora ndërthuret me firmën Balenciaga.