Evente

Për 'Old school-sat' dhe 'New school-sat', Noizy zbulon datën, por jo emrin e koncertit në Tiranë 

Për 'Old school-sat' dhe 'New school-sat', Noizy zbulon

Rezervoje 14 gushtin! Noizy bashkë me shumë këngëtarë të tjerë nga Shqipëria dhe jashtë saj do të mbajnë një koncert në Tiranë. Adresa është “Sheshi Nënë Tereza”. Datën e mësuat. Emrin e koncertit gjejeni vetë.

Noizy e ka dhënë lajmin në Instagram dhe fton të gjithë brezin që i përket moshës së tij e atyre më të rinjve, që janë edhe fansat më të mëdhenj. “Old School-sat” dhe “New School-sat”, siç ai i quan, askush s`duhet të mungojë.

14 gusht! Mos e harro!

View this post on Instagram

A post shared by NOIZY OTR (@noizy)

Tiranapost.al