Showbiz

Johnny Depp përgjigjet për akuzat ndaj dhunës: Mund të dukem budalla, por nuk jam

Johnny Depp përgjigjet për akuzat ndaj dhunës: Mund të dukem

Johnny Depp akuzohet nga ish-gruaja e tij Amber Heard se e ka goditur. Aktori dhe këngëtari nuk e ka mbajtur më peshën e kësaj akuze dhe më në fund ka folur në lidhje me këtë ngjarje.

“Një ditë pas akuzës ndaj meje, ajo shkoi në një festë. Edhe unë isha i pranishëm aty. Ok, syrin e kishte të mbuluar me flokë, por dukej që për së largu se nuk ishte i goditur. Si mund ta bëja kur nuk isha as afër saj? Po edhe sikur, është gjëja e fundit që do bëja në botë. Unë mund të dukem budalla, por nuk jam”, tha Depp.

*Ky post u përshtat nga Eonline dhe është realizuar nga Fabjola Hije.