Showbiz

Johnny Depp në luftë me ish gruan: Më preu gishtin e tërbuara, me dogji dhe me cigare

Johnny Depp në luftë me ish gruan: Më preu gishtin e

Lufta mes Johnny Depp dhe ish gruas së tij vazhdon… Së fundmi aktori hollivudian ka akuzuar Amber Heard se i ka hedhur cigaren në fytyrë për ta djegur dhe i ka prerë gishtin me një shishe qelqi të thyer. 56 vjeçari shton akuza të reja për ish gruan e tij 33 vjeçe, sipas tij Amber ka shpifur me ato që u ka thënë avokatëve, e ndërsa historitë e tij po që janë të vërteta.

The Art of Elysium Presents Vivienne Westwood & Andreas Kronthaler's 2016 HEAVEN Gala Featuring: Amber Heard, Johnny Depp Where: Culver City, California, United States When: 10 Jan 2016 Credit: FayesVision/WENN.com

Sipas Depp, ngjarjet kanë ndodhur në mars të vitit 2015 ku ndodheshin të dy në Australi, ku Amber u tërbua pasi aktori i kërkoi një marrëveshje martese lidhur me pasuritë.  Pasi Amber filloi të bërtiste, Johnny ka shkuar në barin e katit të poshtëm të shtëpisë për të kthyer një gotë vodka. Amber e ka ndjekur pas duke marrë një shishe qelqi që e ka thyer e më pas i është sulur duke e prerë në gisht.

Image result for Johnny Depp accuses ex-wife Amber Heard of cut finger

Ndërsa më pas ka marrë një cigare e ka ndezur dhe ia ka vendosur në faqe. Çështja është serioze pasi të gjithë këto akuza por edhe Amber me të sajat janë të dokumentuara dhe po shqyrtohen në gjykatë.

Amber Heard shows bruises she claims were inflicted by Johnny Depp. Heard alleges the bruise around her eye was inflicted by Depp on May 21. She claims Depp smashed his iPhone in her face. Heard went to court in LA on Friday with her lawyer, with photos showing various bruises. Sources connected to Depp told TMZ Heard is "an affront to real victims of domestic violence." Pictured: Amber Heard Ref: SPL1290215 270516 Picture by: Splash Splash News and Pictures Los Angeles: 310-821-2666 New York: 212-619-2666 London: 870-934-2666 photodesk@splashnews.com

Të dy palët kanë pretendimet e tyre dhe thonë se kanë dhe foto nga ngjarjet./ Metro/ Tiranapost.al. E.B

amber heard