HOROSKOP

Këto shenja të horoskopit kanë më shumë gjasa të jenë beqare në 2022-shin

Këto shenja të horoskopit kanë më shumë gjasa të

Ah, beqaria - mund të jetë një bekim dhe një mallkim. Në varësi të asaj që ju fuqizon, ky mund të jetë informacion dëshpërues ose lajm i mirëpritur: këto tre shenja të zodiakut kanë më shumë gjasa të jenë beqarë në 2022-shin .

Bazuar në një sërë faktorësh (që përfshijnë absolutisht vendosjet tuaja në astro), të qenit beqar është ose një gjendje nën optimale për ju, ose një përvojë e mirëpritur. Në përgjithësi, njerëzit si Gaforrja dhe Demi pëlqejnë të jenë në marrëdhënie të përkushtuara, pasi adhurojnë ëmbëlsinë e të qenit të dashuruar dhe të pasurit një shoqërues të qëndrueshëm. Shenjat e tjera, si Akrepi dhe Ujori, do të preferonin shumë të ishin vetëm, ose për të punuar për qëllimet e tyre ose thjesht për të shijuar një mënyrë jetese beqare.

Kur bëhet fjalë për vitin 2022, janë veçanërisht tre shenja që planifikohen të jetojnë stilin e jetës solo. Kjo sepse Afërdita dhe Mërkuri (të cilët kontrollojnë pasionin dhe komunikimin , respektivisht) janë të gatshëm të kalojnë nëpër tre tabela specifike në mënyra të pakëndshme, duke e bërë peizazhin më pak të frytshëm për marrëdhëniet.

Binjakët

Binjakët, ju jeni shenja e zodiakut që ka shumë të ngjarë të jeni beqarë dhe të qëndroni beqarë në vitin 2022. Moti astrologjik i këtij viti nuk është veçanërisht i favorshëm që marrëdhëniet romantike të lulëzojnë për ju, veçanërisht në fillim të vitit. Nëse po kërkonit të dashuroheshit, prognoza është e zymtë - por nëse shpresoni të qëndroni vetëm, 2022 është një vit i mirë për ta bërë atë!

Ju jeni shenja e binjakëve, aq me fat për ju, duhet shumë për t'ju bërë të ndiheni vërtet të vetmuar . Dhe falë mënyrës suaj me fjalët, është e vështirë për ju të mos bëni miq dhe të ndërtoni marrëdhënie të reja. Këtë vit, përqendrohuni në ushqyerjen e atyre marrëdhënieve platonike dhe në krijimin e një sistemi mbështetës që mendoni se ju merr vërtet.

Luani

Ashtu si miku juaj shumëplanësh i shenjës së ajrit, 2022 NUK është viti juaj për marrëdhënie, Luan. Yjet shqiptojnë SINGLE në qiellin e natës. Me shumë retrograde që bëjnë kënde të pakëndshme ndaj diellit tuaj të lindjes, viti 2022 do ta bëjë romancën një ndërmarrje të vështirë.

Nëse jeni tipi i Luanit që lulëzon me pavarësinë, do të jetë shumë mirë për ju! Merrni parasysh të përqendroheni në përpjekjet e lidhura me karrierën ose një praktikë shpirtërore që kërkon introspeksion.

Dashi

Nuk je ti, Dashi, janë yjet. Jeni në radhë për të përjetuar një sërë dhimbjesh koke për shkak të mënyrës se si planetët janë të përkulur drejt shenjës tuaj të diellit dhe jeta juaj e dashurisë është absolutisht e përfshirë në rrëmujë.

Ndërsa ka të ngjarë që ju të keni ende një vit të pasur, mos prisni që të gjeni personin e përsosur. 2022 mund të fillojë si një stuhi astrologjike, por me pak durim (që zakonisht nuk është kostumi juaj i fortë), perspektivat tuaja të dashurisë do të forcohen drejt fundit të vitit.

Tiranapost.al