HOROSKOP

Horoskopi për datën 7 shtator nga Russell Grant

Horoskopi për datën 7 shtator nga Russell Grant

Dashi

Dikush do të pyesë veten për buzëqeshjen në fytyrën tuaj dhe do të pranojë se çdo gjë që ju shkakton humor të lartë, është ngjitëse. Ju mund të mos jeni gati t'i lejoni ata të mësojnë sekretin tuaj të madh, por do të shijoni humorin pozitiv dhe të gjallë që ju rrethon tani.

Demi

Nuk prisni të jeni me fat dhe për këtë arsye do të kënaqeni edhe më shumë me gjërat e mira që po ju ndodhin sot. Do të kënaqeni me çdo ngjarje apo rast pozitiv ku mund të jeni pjesë. Një partner do të marrë një bonus ose fitim të papritur financiar. Fati i tyre i mirë duket se po ju përfshin edhe juve.

Binjakët

Jeni lodhur duke pritur që dikush të përmbushë premtimet e tij. Punët nuk po kryhen dhe gjithmonë duhet të jeni ju ai që vazhdoni me përgjegjësitë e njerëzve të tjerë. Ju nuk jeni egoist nëse e thyeni këtë cikël tani.

Gaforrja

Nëse një mik apo partner vendos të lëshojë një ultimatum, nuk mund të ankohen kur të vendosni t`i përgjigjeni në një mënyrë që nuk e kishin pritur. Dikush po vë në lëvizje gjërat për një ndryshim të madh në marrëdhënien tuaj. Lidhjet do të priten.

Luani

Me mendjen tuaj plot me ide dhe mundësi emocionuese, vështirë se do të vini re se çfarë tjetër po ndodh. Jo se kjo ka rëndësi, kur ndiheni si mbi re. Planet dhe marrëveshjet e përbashkëta ju mbushin me emocione.

Virgjëresha

Edhe pasi të jetë diskutuar dhjetëra herë, dikush do t'i përgjigjet kritikave tuaja duke ju thënë se nuk e dinin se çfarë duhej të bënin. Ju keni filluar të ndjeni se ata po e përdorin këtë si një justifikim për paaftësinë e tyre të përgjithshme. Lajmet pozitive ose një njoftim do të jenë konfirmim se gjendja juaj financiare po përmirësohet.

Peshorja

Miqtë dhe familja do të kërkojnë shoqërinë tuaj. Edhe nëse keni planifikuar të shijoni pak paqe dhe qetësi, rrallë do ta gjeni veten vetëm. Karizma juaj personale është në kulmin e të gjitha kohërave. Nuk është çudi që jeni kaq popullor.

Akrepi

Ju dhe një partner do të keni diçka për të festuar kur një projekt i përbashkët po merr rezultate të shkëlqyera. Kjo arritje do t'ju bëjë të kuptoni se sa mirë punoni së bashku si ekip. Përveçse do të bëni gjithçka që është e mundur për të ruajtur përparimin e mirë, do të shikoni edhe gjëra të tjera që mund të bëni së bashku në të ardhmen.

Shigjetari

Mund dhe do të realizoni një qëllim personal, sepse e dini saktësisht se çfarë jeni në gjendje të bëni. Përkushtimi juaj ndaj qëllimit që keni nuk do të kalojë pa u vënë re nga ata që janë në pozitat e pushtetit dhe që janë në gjendje t'ju ndihmojnë. Një bonus, shpërblim financiar ose një hap në shkallët e karrierës nuk mund të përjashtohet tani.

Bricjapi

Mund të jetë nevoja të kontaktoni dikë me të cilin nuk keni folur për disa kohë. Për shkak se do t'i kërkoni atyre informacion ose një favor, do të jeni nervoz për t'iu afruar. Kur kërkohen vendime të momentit, alternativa juaj e vetme është të dëgjoni intuitën tuaj.

Ujori

Një koleg apo fqinj po bën shumë pyetje. Megjithatë, kur ju bëni disa pyetje nga ana juaj, ata nuk do të japin asnjë shpjegim se pse janë kaq kureshtarë. Kjo do t'ju bëjë të kujdesshëm se sa informacion duhet të ndani me ta.

Peshqit

Është një ditë e shkëlqyer për të dalë dhe për të bërë miq të rinj. Dikush që është zhvendosur së fundi në zonën tuaj do t'ju drejtohet për disa këshilla. Ata shpresojnë se do të keni përgjigjen për problemet e tyre. Ju nuk jeni të sigurt se do të jeni në gjendje të ndihmoni.