HOROSKOP

Horoskopi për datën 4 shtator nga Russell Grant

Horoskopi për datën 4 shtator nga Russell Grant

Dashi

Njerëzit po ju thonë të jeni të sinqertë me ta. Ndonjëherë është e vështirë të komunikosh atë që ndjen ose të zbulosh të vërtetën. Gjetja e fjalëve është e vështirë kur nuk e dini vërtet atë që dëshironi të shihni të ndodhë tani. Një ndryshim i lehtë në imazhin për veten do të lindë nga një përvojë që ju bën të vetëdijshëm për efektin që keni tek njerëzit e tjerë.

Demi

Nuk keni pse të silleni sikur jeni dakord me të tjerët ose t'i shtyni të tjerët në një mjedis grupi. E keni të vështirë të kuptoni se si ndiheni vërtet kur jeni duke u përzier me njerëz me personalitete të fuqishme. Ju duhet kohë dhe hapësirë ​​për të marrë parasysh mendimet dhe reagimet tuaja.

Binjakët

Ju keni aftësi që nuk i keni përdorur shumë dhe megjithatë këto mund të jenë të dobishme për një punë që merrni përsipër tani. Të kuptuarit se sa shumë ju pëlqen të ushtroni krijimtarinë tuaj në këtë mënyrë, do t'ju japë një këndvështrim të ri dhe të freskët për jetën. Do të dëshmoni se ka më shumë se një mënyra për të bërë diçka.

Gaforrja

Një ngjarje do të luhatet në favorin tuaj edhe pse nuk e kishit pritur këtë. Nga ky moment, gjërat do të fillojnë të funksionojnë për ju. Perspektivat tuaja të punës përmirësohen papritur. Popullariteti juaj rritet. Pavarësisht nëse kjo është për shkak të rastësisë apo punës së palodhur, ju keni ende shumë për të qenë të kënaqur dhe krenarë.

Luani

Zgjidhjet efektive mund të gjenden sapo të arrini në rrënjën e një problemi. Nuk do të lini gur pa lëvizur për të zbuluar përgjigjet. Mos u habitni kur të tjerët duket se mendojnë se ju mund t'u përgjigjeni pyetjeve të tyre. Popullariteti juaj ju jep një avantazh të fshehur.

Virgjëresha

Një koleg apo i afërm kokëfortë do të këmbëngulë që mënyra e tyre është më e mira. Ju nuk jeni dakord dhe në fund të ditës ata do të pranojnë se metodat tuaja janë po aq efektive, nëse jo më të mira se ato të atyre. Ju e kuptoni plotësisht pse ata janë kapur aq fort pas rutinës së tyre, pasi shpesh bëni të njëjtën gjë.

Peshorja

Në punë, tregoni integritet në komunikimet tuaja. Jini të hapur dhe të sinqertë për atë që jeni në gjendje të ofroni dhe atë që dëshironi. Në këtë mënyrë të gjithë do të jenë në të njëjtën anë. Ju keni shpresa të mëdha se një marrëveshje e re do të jetë një fillim i rëndësishëm për të thyer kufijtë dhe për të ndryshuar gjërat për një të ardhme më të mirë.

Akrepi

Ndaloni së qeni kaq të ashpër me veten. Është në rregull të bësh gabime. Ajo që ndodh përreth jush dhe veprimet e njerëzve të tjerë mund të ndikojnë në vendimet që merrni. Ndonjëherë ato nuk janë zgjedhjet e duhura. Kthejeni vëmendjen tuaj drejt ndjekjeve më të dobishme. Ndërsa një marrëveshje përfundon, një tjetër do të fillojë.

Shigjetari

Një vëzhgim inteligjent që ndani me të tjerët do t'ju sjellë respekt dhe admirim. Ju jeni krijues dhe i talentuar dhe keni aftësitë dhe dhuntinë për të bërë emër në industrinë tuaj të dëshiruar. Ndoshta do t'ju duhet të ndërmerrni një rrezik të vogël, por kjo mund t'ju ngjitë në shkallët e suksesit.

Bricjapi

Mënyra se si një grup mbështet njëri-tjetrin herë pas here ju bën të lumtur që jeni pjesë e këtij ekipi. Ju po inkurajoni njëri-tjetrin të besoni në veten tuaj, të jetoni jetën tuaj pozitivisht, të dilni atje dhe të bëni atë që doni. Ju keni besimin për të kaluar dyshimin për veten.

Ujori

Një i afërm më i madh po ju dëgjon me vëmendje. Kjo është më shumë sesa mund të thuhet për një koleg ose mik, i cili jo vetëm që injoron atë që po thoni, por nuk e kupton se sa të paqartë mund të jenë ata vetë. Kjo marrëdhënie ka nevojë për më shumë punë nëse doni të kuptoni njëri-tjetrin.

Peshqit

Një koleg do të largohet dhe ju mund të pyesni veten nëse ata kanë ikur përgjithmonë. Është e vështirë të thuash se çfarë synojnë ata dhe për këtë arsye do të ishte më mirë nëse i mbani mendimet tuaja për vete. Në disa fusha do t'ju duhet të jeni më të sigurt, por kjo nuk është një prej tyre.