HOROSKOP

Horoskopi për datën 4 gusht nga Russell Grant

Horoskopi për datën 4 gusht nga Russell Grant

Dashi

Ndoshta nuk keni pritur të arrini ndonjë gjë të madhe kur keni rënë dakord të pranoni një punë që nuk e keni bërë kurrë më parë. Jeni duke bërë përparim të mirë dhe mund të befasoheni kur të kuptoni se sa larg keni arritur. Po zbuloni aftësi që nuk e kishit menduar se i kishit dhe kjo do t’ju ??çojë në eksplorimin e mundësive të reja.

Demi

Në shtëpi do keni grindje. Mund të jeni kokëfortë dhe nuk keni ndërmend të ndryshoni mendje për një çështje serioze familjare. Integriteti është më i çmuar për ju se i gjithë ari mbi tokë. Nuk jeni duke e zhgënjyer dikë vetëm duke rishqyrtuar një çështje që po shkakton tension në familje.

Binjakët

Mbajini shpresat tuaja brenda pritshmërive. Mos nxitoni të vendosni para se të keni marrë parasysh gjithçka. Është e lehtë të shihen përparësitë e ofertave dhe sugjerimeve të reja, por shikoni pak më tej dhe gjithashtu do të vini re të metat dhe vështirësitë.

Gaforrja

Një i afërm i moshuar nuk është gati për ndryshim dhe megjithatë ndryshimi është i pashmangshëm në disa fusha të jetës tuaj. Ju e keni ndjerë këtë që po vjen dhe e keni përgatitur veten mirë, por mund t'ju duhet të bëni pak kohë për të qetësuar ata që janë nervozë se gjithçka do të shkojë mirë.

Luani

Jeni të sigurt në aftësitë tuaja dhe doni të fitoni. Ambicia juaj do t`ju bëjë të shikoni para syve sesi konkurrentët tuaj do e pranojnë humbjen një e nga një. Ju jep një ndjenjë të arritjes dhe krenarisë të dini se keni sukses atje ku të tjerët po luftojnë. Të qenit mentor i dikujt do ta ndihmojë atë njeri t'i japë një shans për të ndërtuar vetëbesimin.

Virgjëresha

Një përpjekje në grup do të jetë emocionuese derisa njerëzit të fillojnë të grumbullohen kundër njëri -tjetrit. Ndiheni të mbërthyer në mes të diçkaje dhe mund të mos jeni në gjendje të vendosni se në cilën anë jeni. Një mik i ngushtë do të presë që ju të mbroni vendimet e tij, por nuk jeni të sigurt që jeni plotësisht dakord me atë që ata kanë bërë.

Peshorja

Në momentin që do merreni vullnetarisht me shërbimet tuaja në një projekt në grup. Do të keni shumë punë për të bërë. Disa njerëz do të fillojnë të presin shumë nga ju. Do të ishte më mirë të tregonit një interes, por jo shumë entuziazëm. Pasioni i përmbajtur është mënyra më e mirë për të bërë përpara.

Akrepi

Kini besim në aftësitë tuaja. Barrierat që ju ndaluan të ecni përpara në të kaluarën do të hiqen ndërsa tejkaloni frikën dhe dyshimet tuaja. Ju mund t`ia dilni. Jini krenarë për gjithçka që keni arritur. Edhe arritjet e vogla duhet të pranohen dhe festohen. Keni shumë arsye për të qenë të kënaqur.

Shigjetari

Do bëni një marrëveshje biznesi me dikë. Do jeni aq në një mendje me njëri-tjetrin sa do iu duket sikur arrini të lexoni mendjet. Do arrini shumë së bashku. Jeni beqar? Disa do ta ??kenë shumë të vështirë t’ju rezistojnë. Fillimi i një romance të re do të jetë emocionuese.

Bricjapi

Nuk e kishit pritur që idetë tuaja të merrnin një përgjigje kaq entuziaste. Familja dhe kolegët do të jenë të prirur të japin sugjerime frymëzuese. Përveç kësaj do të jetë kënaqësi të përdorni talentet tuaja krijuese.

Ujori

Kujtesa juaj e mprehtë do të ndihmojë kur diskutohen çështje të së kaluarës. Do ta përdorni atë edhe kur dikush t`ju kundërshtojë. Zhvillimet në familje do të shkaktojnë një dramë dhe nuk do të jetë e lehtë ta ndani veten nga emocioni. Bëni çmos që të qëndroni të qetë.

Peshqit

Një trashëgimi familjare do t'ju jepet. Do të thotë shumë për ju që një i afërm më i vjetër ka zgjedhur t`jua lërë juve këtë. Duhet të merret një vendim i rëndësishëm dhe ju nuk mund të vendosni. Mund t'ju duhet të merrni frymë thellë dhe të bëni zgjedhjen tuaj. Instinktet do t'ju udhëheqin në rrugën e duhur.