HOROSKOP

Horoskopi për datën 25 mars nga Russell Grant

Horoskopi për datën 25 mars nga Russell Grant

Dashi

Duhet t'i kushtoni më shumë kohë sesa pritej një pune që mendonit se do t'ju duhej vetëm pak kohë për ta bërë. Njerëzit do të zhgënjehen kur ju duket se nuk do të keni zgjidhje tjetër veçse t'i vendosni çështjet e tjera në një anë. Ju gjithashtu mund të ndjeni se një mik mendon që po krijoni justifikime se pse nuk mund ta takoni, edhe pse po thoni të vërtetën.

Demi

Është dashur shumë përpjekje, por tani mund të jeni krenarë për atë që keni arritur dhe do të jeni të kënaqur me zhvillimet në karrierë. Ju gjithashtu do të argëtoheni shumë duke punuar në partneritete, veçanërisht me miqtë dhe kolegët që ndajnë të njëjtat ide me ju. Një shkëmbim stimulues idesh do t'ju japë ushqim për të menduar.

Binjakët

Një detyrë do të kryhet për kënaqësinë tuaj. Ju keni punuar shumë dhe ka ardhur koha për t'u futur në organizime shoqërore. Ndjenjat do të diskutohen në shtëpi kur të zbuloni se dikush nuk është i lumtur. Duhet të përtypni atë që është thënë.

Gaforrja

Një lëvizje jokonvencionale mund të funksionojë në avantazhin tuaj. Dikush mendon se e di se si do të reagoni ndaj një propozimi që ju bën dhe do të ketë një surprizë të madhe kur ju bëni të kundërtën e asaj që ai njeri pret. Jeni beqar? Një flirt romantik do ketë pasoja befasuese.

Luani

Jeni shumë afër arritjes së një qëllimi dhe tani ka një shans për të shmnagur diferencën. Më në fund kjo pjesë e jetës suaj do të mbyllet. Do të vijë me një përzierje trishtimi dhe gëzimi. Trishtim për t'u thënë lamtumirë disa njerëzve dhe lumturi, sepse ndryshimi sjell mundësinë që keni pritur me padurim, për të ecur përpara.

Virgjëresha

Jeni në harmoni me trupin tuaj dhe nevojat shëndetësore. Kjo është arsyeja pse do të vini re se sa rregullisht keni simptoma të ngjashme sa herë që ju duhet të përballeni me një detyrë ose punë që nuk dëshironi të bëni ose nuk jeni të interesuar. Ekziston një korrelacion midis të dyjave dhe sa më shpejt të kryhet puna, aq më shpejt dhimbjet do të zhduken.

Peshorja

Një mik apo partner nuk mund të shohë se si sjellja e tij tregon se sa pak ju respekton dhe kujdeset për ju. Arsyeja e vetme që kjo marrëdhënie vazhdon është për shkak të gjithë përpjekjes që po bëni për të. Jeni lodhur duke bërë gjithçka, veçanërisht kur merrni kaq pak në këmbim. Mos u ndjeni keq nëse vendosni se është koha për ta larguar nga jeta juaj një ditë.

Akrepi

Largoni mendimet negative. Për shkak të përvojave të kaluara, ju keni filluar të imagjinoni më të keqen. E shkuara nuk do të përsëritet. Mendoni pozitivisht dhe imagjinoni të ardhmen që dëshironi për veten tuaj. Vështirësitë që dikur ju penguan nga arritja e qëllimeve tuaja janë larguar ose së shpejti do të largohen.

Shigjetari

Dikush po përballet me kritika të reja për një ngjarje të kaluar, e cila nuk u zgjidh kurrë në mënyrë të kënaqshme. Duket se disa rregulla u shpërfillën dhe dëshmitë e kësaj do të sjellin pyetje të mëtejshme. Do të ngrihet një proces i pavarur për të hetuar çështjen dhe për ta sjellë atë në një përfundim të kënaqshëm.

Bricjapi

Pasi të keni diskutuar një çështje brenda familjes, të gjithë mund të bini dakord ta lini atë në pritje edhe për pak kohë. Madje mund të ndodhë që dikush të vendosë të vazhdojë me një projekt të përbashkët pa ju, kur ju mendoni se nuk dëshironi të jeni më pjesë e kësaj. Jini të sinqertë. Nëse i rregulloni gjërat sot, kjo do të shmangë keqkuptimet në të ardhmen.

Ujori

Një qasje e organizuar do të sjellë efikasitet dhe do të filloni të shihni rezultate. Nëpërmjet spastrimit nga çdo gjë që nuk i shërben më një qëllimi të dobishëm, do të gjeni kohë për të filluar ose për të vazhduar me projekte që janë më kuptimplote.

Peshqit

Një mik apo fqinj do të nënkuptojë se di më shumë për një ngjarje apo situatë të kaluar. Sapo të dëgjoni atë që ata kanë për t'ju thënë, njohuritë e tyre të nënkuptuara do të tingëllojnë të sajuara për t'ju mërzitur, ose për t'ju bërë të ndiheni të papërshtatshëm. Ju mund të pyesni veten pse ata duan t'ju lëndojnë në këtë mënyrë kur ju nuk keni bërë asgjë për t'i mërzitur.