HOROSKOP

Horoskopi për datën 24 shkurt nga Russell Grant

Horoskopi për datën 24 shkurt nga Russell Grant

Dashi

Jeni të inkurajuar që të merrni një qasje më të arsyeshme ndaj financave, që do të thotë: shpenzimet impulsive janë jashtë në këtë kohë. Jeni beqarë? Ju dyshoni se një mik ju pëlqen. Nuk jeni të interesuar dhe kjo mund t'ju vërë në një situatë të vështirë.

Demi

Po ndiheni bujarë dhe të frymëzuar për të shpenzuar më shumë para. Një bonus në para ose shpërblim për punën e palodhur ju lejon të jeni më të relaksuar në lidhje me financat. Kur normalisht do të kursenit ndonjë para shtesë, sot dëshironi vetëm të kaloni një kohë të mirë.

Binjakët

Sa më të sigurt të ndiheni, aq më e lehtë do të jetë të përballoni një situatë të vështirë. Mbani një sy tek njerëzit që ju interesojnë, të cilët mund të mos e kuptojnë pse po shtyni t'i bëni gjërat sipas mënyrës tuaj. Ju nuk dëshironi të ofendoni një koleg të vjetër duke refuzuar këshillat e tyre pa kontroll.

Gaforrja

Nëse ka kohë që nuk keni kryer aktivitet fizik, tani është koha për të filluar përsëri. Pasi të filloni një program fitnesi, do të filloni të ndiheni më të lumtur dhe më të shëndetshëm. Ju madje mund të pyesni veten se si keni mbijetuar pa të.

Luani

Lajmet për mundësi të reja po i bëjnë të gjithë të flasin. Konsideroni idetë me një mendje të hapur. Ndryshimet që diskutohen mund të funksionojnë në avantazhin tuaj edhe pse kjo mund të mos duket kështu, në fillim. Ekziston një element sfide për një ndërmarrje të re që ka të ngjarë t'ju tërheqë.

Virgjëresha

Ka kërkesa shtesë në punë ose familje që duhen përballuar, por ju do ta organizoni kohën tuaj në një mënyrë të tillë që sido që të ndodhë, do të jeni në gjendje të lini disa orë mënjanë për gjërat tuaja.

Peshorja

Duhet të ketë më shumë komunikim në një marrëdhënie të ngushtë. Një mirëkuptim në rritje do të ndodhë nëse jeni të gatshëm të jeni të hapur dhe të sinqertë me të tjerët. Nëse keni mbajtur sekrete, vendosni të gjitha letrat tuaja në tryezë. Pasojat do ju befasojnë.

Akrepi

E dini sa e rëndësishme është të mos shkoni në ekstreme. E keni të vështirë të relaksoheni sepse po e merrni gjithçka shumë seriozisht. Në një moment do t'ju duhet të gjeni një rrugëdalje për emocionet tuaja të forta. Pjesëmarrja në një lloj aktiviteti sportiv ose ushtrimesh duhet të ndihmojë.

Shigjetari

Çështjet financiare dhe ato të brendshme janë në krye të mendimeve tuaja. Ka një tension në shtëpinë tuaj. Ju mund të mos jeni në gjendje të kuptoni pse dikush po tregohet kaq inatçi. Humori i tyre do të ndikojë në atmosferën në përgjithësi dhe kjo do ta bëjë jetën familjare mjaft stresuese.

Bricjapi

Ka një ose dy gjëra për të zgjidhur që duhet të mundësojnë që një projekt i vështirë të ecë më mirë. Kohët e fundit nuk keni pasur shumë kohë për veten tuaj. Ju mund të bëni një pushim.

Ujori

Një projekt tashmë i nisur do të ketë disa pengesa. Kjo është diçka me të cilën nuk keni pasur shumë të bëni deri tani. Përveçse t'ju kërkohet ndihmë dhe këshilla, mund të jeni të ngarkuar me gjithë përgjegjësinë.

Peshqit

Mund të duket sikur kohët e fundit nuk keni pasur mundësinë të dilni jashtë, aq sa do të kishit dashur. Pavarësisht se çfarë moti do të jeni të vendosur për ta kompensuar këtë. Jeni beqare? Një ftesë e papritur do t'i bëjë gjërat edhe më interesante.