HOROSKOP

Horoskopi për datën 24 qershor nga Russell Grant

Horoskopi për datën 24 qershor nga Russell Grant

Dashi

Një projekt i përbashkët po përfundon. Jeni gati për të ecur përpara, por mos i përfundoni plotësisht gjërat mes jush dhe partnerit. Asnjëherë nuk e dini se kush mund të jetë në gjendje t'ju ndihmojë në kohën e ardhshme. Lërini opsionet tuaja të hapura. Merrni një qasje praktike për të gjitha marrëdhëniet.

Demi

Dikush me të cilin po punoni duket sikur është jashtë realitetit. Nëse dëshironi të bëni ndonjë përparim, ata duhet të inkurajohen të jenë realistë. Jini të vendosur, por miqësor me ta, në mënyrë që të mos ofendohen. Cilësitë tuaja praktike, të ndjeshme dhe të kujdesshme janë të dukshme.

Binjakët

Një i afërm po mbështetet tek ju për t'i bërë një nder. Jeni të zënë diku tjetër, duke u argëtuar dhe duke marrë pjesë në një sërë aktivitetesh. Sidoqoftë, mos lejoni që kjo t'ju bëjë të harroni një premtim që keni bërë. Ju mund të gjeni pak kohë në ditën tuaj për të përmbushur këtë detyrim.

Gaforrja

Dikush i afërt po planifikon një surprizë të veçantë. Do të jetë mirë të ndiheni të vlerësuar nga prsonat për të cilët kujdeseni më shumë. Shprehni falënderimet tuaja si me fjalë ashtu edhe me gjeste dashurie. Gjithmonë ju pëlqen të jeni të kujdesshëm dhe të dashur me njerëzit e duhur. Jeni beqar? Fuqitë tuaja tërheqëse janë në kulmin mundshëm.

Luani

Gjithçka që dëshironi të bëni tani është të kaloni kohë me njerëzit që i doni dhe i besoni. Kohët e këndshme të përbashkëta me familjen dhe miqtë janë ato për të cilat jetoni. Momente të veçanta që do të mbeten përgjithmonë në zemrën tuaj do të fusin gëzim në marrëdhëniet tuaja më të ngushta.

Virgjëresha

Ju mund të këmbëngulni për të marrë rrugën tuaj dhe mund ta bëni këtë në një mënyrë që t'i bëjë të tjerët të ndiejnë se duhet të ndjekin sugjerimet tuaja. Më mirë akoma nëse u jepni atyre një shans të mendojnë për atë që po thoni, atmosfera do të jetë më pak e tensionuar dhe më miqësore.

Peshorja

Nëse një ofertë duket sikur mund ta bëjë jetën tuaj më të kënaqshme, zbuloni më shumë. Ju ose mund të largoheni nga kjo mundësi ose t'u tregoni të tjerëve që jeni të interesuar. Nuk do të keni të njëjtën kënaqësi nëse vazhdoni të ndiqni të njëjtën rrugë.

Akrepi

Jo të gjithë do t'ju tregojnë respektin që mendoni se e meritoni. Dikush në një pozicion pushteti nuk është i vetëdijshëm për gjithë punën e vështirë që keni bërë në një projekt në grup. Ai duhet të njihen me gjithçka që po ndodh. Nëse kërkohet falje, ajo do të merret.

Shigjetari

Përgatituni për një ditë plot ngjarje. Ngjarjet sociale do të jenë plot interes dhe aktivitete të ndryshme. Nëse jeni beqarë dhe kërkoni dashurinë, bashkohuni në ngjarje, funksione dhe mbledhje argëtuese në komunitet. Romanca do të gjendet në lokalitetin tuaj.

Bricjapi

Prano një ftesë për të marrë rolin udhëheqës të një përpjekjeje në grup. Nëse kjo mund të funksionojë, mund të bëjë një ndryshim të madh për komunitetin tuaj. Do të keni shumë dëshirë të shihni se çfarë mund të bëni për të ndihmuar. Do të keni një shans për të vërtetuar se sa të forta mund të jenë marrëdhëniet tuaja dhe sa një Bricjap besnik jeni.

Ujori

Ngjarjet e ndodhura së fundmi do t'i kenë hapur rrugën disa ngjarjeve të çuditshme. Kjo kthesë e re në botën tuaj të punës ose një përpjekje e komunitetit do t'ju sjellë dobi në mënyra të papritura. Askush nuk mund ta parashikonte mënyrën e çuditshme se si gjithçka është bashkuar. Mos u habitni kur ta gjeni veten duke menduar për lëvizje të reja në karrierë.

Peshqit

Punët dhe aktivitetet kreative do të jenë ato që ju tërheqin tani. Ju do të jeni në gjendje të përdorni energjinë e planetëve për të prodhuar disa objekte të bukura arti. Arritjet e një grupi do të admirohen. Një shfaqje, performancë ose prezantim do të jetë frymëzues.