HOROSKOP

Horoskopi për datën 23 shkurt nga Russell Grant

Horoskopi për datën 23 shkurt nga Russell Grant

Dashi

Një i dashur që nuk e kupton përkushtimin tuaj ndaj detyrës, ka filluar të ankohet se po kaloni shumë kohë diku tjetër. Meqenëse kjo marrëdhënie është e rëndësishme për ju, nuk dëshironi të bëni asgjë për ta rrezikuar atë. Mund të jetë e nevojshme që ju të bëni disa sakrifica në mënyrë që t'i kushtoni më shumë vëmendje dikujt nga afër.

Demi

Mosmarrëveshja në vendin e punës ju bën të pyesni veten pse madje mundoheni të inkurajoni harmoninë dhe marrëveshjen. Ju duhet të drejtoni kolegët në një rrugë delikate. Një i pafajshëm është prekur. Një incident ju zemëron, por do të dëshironi ta harroni këtë sa më shpejt që të mundeni.

Binjakët

Ju e dini që po mashtroni veten duke injoruar një problem financiar ose biznesi me shpresën se sa më gjatë ta linit atë, aq më lehtë do të ishte ta përballonit. Shqetësimet serioze duhet të trajtohen tani. Merrni dikë që keni besim për t'ju ndihmuar.

Gaforrja

Idetë tuaja për mënyrat për të përmirësuar efikasitetin e punës do të pranohen dhe zbatohen me padurim nga ata me të cilët punoni. Kjo ju vë në garë për një bonus si shpërblim për përpjekjet tuaja. Qëndrimi i fokusuar në punë, do të korrë rezultate të menjëhershme.

Luani

Nuk mund ta shpjegoni, por ka diçka tek dikush që ju bën të ndiheni se nuk mund t'i besoni. Një takim përfshin njerëz për të cilët nuk jeni vërtet të sigurt. Kjo do t'ju mbajë vigjilentë kur instinktet tuaja ju thonë të jeni të kujdesshëm për atë që thoni ose bëni.

Virgjëresha

Ju po filloni të vini në dyshim lidhjet tuaja me njerëz që nuk janë aq profesionistë apo të ndershëm sa e kishin menduar veten e tyre. Jini të gatshëm t'i jepni fund çdo marrëdhënieje me personazhe të dyshimtë kur dyshoni se mund të çojnë në telashe.

Peshorja

Jini të përgatitur për të diskutuar ndryshimet e propozuara që ka të ngjarë të ndikojnë në rutinën tuaj të punës dhe familjes dhe bëjeni këtë me dyer të mbyllura. Dikush ka disa plane ambicioze, por ju nuk do të jeni të lumtur për përfshirjen tuaj në këto projekte. Ata të paktën duhet t'ju pyesin se si ndiheni.

Akrepi

Po bëni çmos për të mbajtur emocionet nën kontroll të rreptë. Kjo mund t'ju kërkojë të numëroni deri në dhjetë përpara se të flisni ose të veproni. Gjithashtu ka kuptim të shmangni dikë që e bën gjakun tuaj të vlojë sa herë që e shihni. Lëreni gjithçka dhe të gjithë të qetësohen pas një incidenti shqetësues përpara se të hapni përsëri një temë delikate.

Shigjetari

Ndryshimet janë të nevojshme brenda shtëpisë dhe familjes suaj. Një i afërm do të vendosë një këndvështrim të ri për një çështje në vazhdim. Ju e pranoni që gjërat nuk mund të mbeten ashtu siç janë dhe nuk do të kundërshtoni asnjë sugjerim që mund t'ju lehtësojë jetën të gjithëve në të ardhmen.

Bricjapi

Diçka ju kujton një kohë në të kaluarën kur keni kaluar diçka të ngjashme. Humbët vigjilencën dhe tani jeni në një situatë të vështirë që mund të ishte shmangur. Rimerr forcat.

Ujori

Ka gjëra të tjera që do të preferonit të bënit, por jeni të lidhur me biznesin familjar, punën dhe çështje të tjera me këmbë në tokë. Këto janë çështje që kanë nevojë për vëmendjen tuaj dhe as që do të mendoni t'i lini mënjanë pavarësisht dëshirës tuaj për diçka ndryshe.

Peshqit

Nuk do të jeni të interesuar për përmbajtjen apo destinacionin e një mesazhi që ju kërkohet të jepni. Refuzoni nëse nuk ndiheni rehat për këtë ose nëse mendoni se në një farë mënyre do të ketë një efekt të dëmshëm në situatën tuaj. Është e rëndësishme që të keni fjalën tuaj për planet në diskutim.