HOROSKOP

Horoskopi për datën 2 mars nga Russell Grant

Horoskopi për datën 2 mars nga Russell Grant

Dashi

Një i afërm inatçi duket se po e bën zakon të prishë gjërat për të gjithë të tjerët. Jeni duke u bërë i paduruar me sjelljen e çuditshme të një personi të dashur. Ju dëshironi t'u thoni që të mblidhen së bashku kur ndoshta ajo që ata vërtet kanë nevojë është pak ndjeshmëri.

Demi

Ka diçka që vërtet dëshironi të bëni, por gjëra të tjera vazhdojnë të pengojnë. Nëse i kushtoni kohë, këtë mëngjes, detyrave nga të cilat nuk mund të dilni, mund të lini hapësirë ​​pasdite për të vazhduar me gjërat private.

Binjakët

Mos lejoni që komentet negative që një rival po ju bën, t`ju ndikojnë. Nëse ju akuzojnë për sjellje të fshehta, ata që kanë më shumë rëndësi për ju do ta kundërshtojnë këtë. Shefi juaj ose dikush në një pozicion të lartë i miraton veprimet tuaja, ndaj qëndroni pozitivë dhe vazhdoni të ecni ashtu siç jeni.

Gaforrja

Nuk do të duhet shumë përpjekje për të fituar mbështetjen që ju nevojitet për të nisur një grup të ri ose projekt komuniteti. Pranojeni këtë shans për të marrë një rol të profilit të lartë dhe ka shumë të tjerë që do të jenë të lumtur të ndjekin drejtimin tuaj.

Luani

Duhet të jeni të përgatitur për të ndërmarrë veprime të menjëhershme për të mbrojtur perspektivat tuaja financiare. Mund të jetë e nevojshme të kërkohet një mendim ligjor. Progresi në punë do të pengohet nga kundërshtimet fëminore të një kolegu të egër. Ata nuk kanë gjasa të marrin shumë mbështetje.

Virgjëresha

Askush nuk dëshiron që ju të merrni mbi vete aq shumë sa të filloni të sëmureni. Ju dëshironi të bëni mirë dhe njerëzit e tjerë e kuptojnë këtë, por ka një kufi për atë që mund të bëni brenda një dite. Ose pranoni ndihmën kur ju ofrohet, ose ulni pritshmëritë.

Peshorja

Përkëdheljet e një të riu do të kërcënojnë të prishin një dalje familjare. Ju mund të shmangni zhgënjimin duke i bërë ata të pranojnë se çfarë duan të bëjnë në të vërtetë dhe ku duan të shkojnë. Do të arrihet një kompromis.

Akrepi

Kërkesat e paarsyeshme që bëhen nga partneri apo një familjar kanë filluar t'ju bezdisin. Megjithatë, nëse shkoni me ta sot, kjo do t'ju vendosë në një pozicion më të fortë më vonë, kur të keni nevojë që ata t'ju bëjnë një nder.

Shigjetari

Nëse marrja e një angazhimi të ri ka të ngjarë t'ju lërë në vështirësi në të ardhmen, mendohuni dy herë përpara se ta pranoni këtë ofertë. Planet që po bëni me një partner ose mik të ngushtë duhet të nxisin një marrëdhënie që ka qenë e ngadaltë kohët e fundit.

Bricjapi

Jeni më elastik ndaj ndryshimeve sesa mund të pritej. Nëse jeni në krye të një përpjekjeje ekipi, një rrezik i llogaritur do të shpërblehet kur të përballeni me një sfidë ndaj autoritetit tuaj. Ngjarjet që ndodhin këtë mbrëmje do t'ju kujtojnë një ëndërr që keni pasur.

Ujori

Jeni plotësisht të përqendruar në qëllimet tuaja dhe këto ka të ngjarë të sjellin ndryshim për njerëzit që janë të pambrojtur ose që vuajnë. Njerëzit do t'ju lavdërojnë për përpjekjet tuaja në emër të një bamirësie ose sipërmarrjeje në komunitet. Ju ndiheni mirë për botën dhe vendin tuaj në të.

Peshqit

Do njiheni me një histori. Megjithatë nuk duhet të besoni gjithçka që dëgjoni, pavarësisht se sa bindës mund të duket dikush. Një vizitor i mirëpritur do të sjellë me vete disa lajme interesante. Jeni beqar dhe kërkoni dashurinë? Një person i ndjeshëm dhe praktik së shpejti do të dalë në skenën romantike.