HOROSKOP

Horoskopi për datën 18 shtator nga Russell Grant

Horoskopi për datën 18 shtator nga Russell Grant

Dashi

Jeni vigjilent dhe duket sikur dyshoni se një mundësi që nuk do të donit ta humbisni do t'ju vijë përpara. Nëse doni të zbuloni shpejt një shans për të përmirësuar pozicionin tuaj, do të jeni në gjendje të vini re menjëherë pengesat e fshehura dhe t'i shmangni ato.

Demi

Nuk do të keni asgjë për askënd nëse e shtyni veten aq fort deri në rraskapitje. Shëndeti juaj është i rëndësishëm. Pranojeni këtë duke bërë vetëm atë që është e nevojshme sot. Lërini detyrat e parëndësishme në njërën anë për një herë tjetër.

Binjakët

Pa vendosmëri, një projekt është i dënuar të dështojë që në fillim. Nëse filloni me idenë e dështimit në mendje, ashtu do të jetë. Ju duhet të filloni t'i thoni vetes se mund ta bëni këtë. Duhet ta besoni edhe ju.

Gaforrja

Një koleg i vjetër ose person me ndikim ju vlerëson shumë. Fjalët e tyre ose oferta që ju bëjnë do t'ju bëjnë ta kuptoni këtë tani. Dikush do të mbështesë idetë tuaja dhe do të ketë një ofertë për ndihmë financiare, nëse ju dëshironi. Gjithçka që duhet të bëni është të pyesni.

Luani

Një ftesë për një intervistë ose audicion do t'ju befasojë. Nuk e kishit pritur të kishit një shans dhe tani që kjo po ndodh nuk ndiheni gati. Mos u shqetësoni, duhet të keni mjaft kohë për t'u organizuar dhe për t'u përgatitur për këtë.

Virgjëresha

Dikush nuk e kupton sakrificën që po bëni për t'i bërë nevojat e tij prioritet. Ju do të duhet të ndryshoni axhendën tuaj për t'iu përshtatur favorit që ata presin që ju të bëni për ta. Në vend që të heshtni, shpjegojeni këtë. Ju nuk mund të vazhdoni të hiqni dorë nga gjithçka për ta sa herë që ata e kërkojnë këtë.

Peshorja

Jepini një të dashuri pak hapësirë ​​nëse është në humor të keq. Ju nuk mund të rregulloni emocionet e njerëzve të tjerë. Vendet e qeta janë ato ku do të ndiheni më të kënaqur. Do të jetë akoma më mirë nëse mund t'i shijoni vetë momente.

Akrepi

Një qasje intuitive ndaj punës dhe çështjeve sociale do t'ju ndihmojë të kuptoni se si të merrni më të mirën nga jeta. Kjo përfshin mënyrën se si të shmangni problemet përpara se ato të ndodhin. Njerëzit do t'ju duartrokasin për largpamësinë tuaj. Përzierja me miqtë pozitivë do t'ju mbajë edhe ju optimistë.

Shigjetari

Ju e dini nga përvoja se çfarë funksionon më mirë për ju dhe kjo është arsyeja pse do të insistoni të vazhdoni vetë me disa punë. Sado me qëllim të mirë që mund të jenë disa njerëz, është më e lehtë kur nuk keni për t'i dëgjuar ata duke ju thënë se çfarë të bëni.

Bricjapi

Në njëfarë mënyre duket se nuk mund të gjeni energjinë që keni normalisht dhe kjo do t'ju ngadalësojë. Do të ndiheni sikur duhet të bëni një përpjekje shtesë për t'i kaluar punët tuaja të zakonshme dhe gjithçka sepse ndiheni kaq letargjik. Kini zemër: më vonë gjatë javës nivelet tuaja të energjisë do të kthehen.

Ujori

Ka shumë për të zbuluar përmes vendeve të reja, fytyrave të reja dhe aktiviteteve të reja. Ju dëshironi të jeni aq të aftë sa një mik me një detyrë për të cilën po punoni së bashku. Në vend që të kërkoni përsosmërinë, pranoni se do të bëhen gabime. Nëse dhe kur kjo ndodh, thjesht ridrejtoni energjinë tuaj.

Peshqit

Shpresoni të merrni mbështetjen e familjes për diçka që do të thotë shumë për ju. Arsyeja pse nuk i keni përmendur ende planet tuaja është sepse nuk e keni idenë se cili mund të jetë reagimi i tyre. Gjithçka çfarë mund të bëni është të merrni frymë thellë dhe të flisni.