HOROSKOP

Cila është dita më me fat e javës për secilën shenjë?

Cila është dita më me fat e javës për secilën

Dashi

Dita më me fat: e diel, 13 nëntor

Kjo javë sjell një mundësi emocionuese në frontin e karrierës. Një transformim është rrugës. Plutoni në këtë pozicion përfaqëson një ofertë ose mundësi të re pune që është rezultat i vendimeve dhe zgjedhjeve të së kaluarës. Nëse kohët e fundit jeni ndier i pasigurt ose i bllokuar, kjo është java ku gjithçka ndryshon.

Demi

Dita më me fat: e enjte, 10 nëntor

Një pikë kulmore po ndodh këtë javë për ju që mund të nënkuptojë se ndiheni më të shtyrë drejt shfrytëzimit të një shans të ri në karrierën tuaj. Ndonjëherë mund të jeni më kokëfortë kur bëhet fjalë për të përqafuar rrjedhën e jetës, por këtë javë universi me të vërtetë po ju ndihmon të rriteni.

Binjakët

Dita më me fat: e premte, 11 nëntor

Saturni në Ujor po sjell disa momente të një mundësie të madhe për ju këtë javë, por gjithçka është në duart tuaja. Fokusi do të jetë rreth shëndetit. Reflektoni këtë javë nëse veprimet tuaja janë ose jo në përputhje me atë që thoni se dëshironi, sepse kjo është ajo që do të bëjë të gjithë ndryshimin.

Gaforrja

Dita më me fat: e shtunë, 12 nëntor

Neptuni tek Peshqit po sjell disa mundësi pozitive këtë javë. Sa më shumë të shpreheni në mënyrë autentike, aq më shumë fat do të tërhiqni në fund të fundit.

Luani

Dita më me fat: e martë, 8 nëntor

Eklipsi Hënor aktivizon çështjet e karrierës suaj këtë javë duke sjellë një cikël. Nëse keni filluar një punë ose keni marrë një rol të ri, atëherë mund të ketë disa ndryshime që vijnë këtë javë për të sjellë sukses më të madh financiar. Vetëm sigurohuni që ta balanconi këtë sukses në karrierë me ato marrëdhënie personale që vlerësoni, pasi përmbushja gjendet përmes një sërë mjetesh.

Virgjëresha

Dita më me fat: e martë, 8 nëntor

Fati është me të vërtetë aftësia për t'u lidhur me atë që dëshironi më thellë, në mënyrë që të mos hiqni dorë kurrë prej saj. Këtë javë, Eklipsi Hënor ju ndihmon të manifestoni ëndrrat tuaja. Mundësitë me fat shpesh kanë të bëjnë me shtrirjen jashtë zonës suaj të rehatisë dhe përqafimin e të resë. Sado që ju pëlqen të keni një bazë logjike për zgjedhjet që bëni, mos kini frikë të rrezikoni këtë javë për atë që e doni vërtet.

Peshorja

Dita më me fat: e martë, 8 nëntor

Ndërsa Dielli dhe Mërkuri bashkohen këtë javë, të gjitha temat rreth vlerës do të shfaqen për reflektim. Vlera në këtë kuptim i referohet marrëdhënieve tuaja të rëndësishme, asaj që do të thotë më shumë për ju, si dhe financave tuaja. Veprimet tuaja më në fund takohen me fjalët duke ju lejuar të lëvizni malet dhe të përqafoni mundësitë që ju vijnë.

Akrepi

Dita më me fat: e shtunë, 12 nëntor

Në astrologji, Hëna përfaqëson ndjenjat tuaja dhe veten tuaj emocionale. Ju po përshtateni me ndjenjat tuaja. Hëna është në shtëpinë e Gaforres, që do të thotë se kjo energji është veçanërisht e fortë dhe do t'ju ndihmojë t'i besoni intuitës tuaj.

Shigjetari

Dita më me fat: e premte, 11 nëntor

Kjo javë sjell një kapitull përmbyllës të diçkaje me të cilën keni qenë të përfshirë për një periudhë të konsiderueshme kohore. Dielli në Akrep ndriçon atë që është fshehur, ndërsa Saturni në Ujor inkurajon biseda pozitive dhe vendimtare. Ju keni hezituar të flisni për diçka nga ndjesia se nuk e kuptoni plotësisht atë ose veten ende. Mund të ketë qenë një çështje e të qenit të pasigurt për atë që do të vijë më pas, por kjo javë po ju udhëzon të shihni se gjërat që keni shmangur janë ato që mbajnë bekimet tuaja më të mëdha.

Bricjapi

Dita më me fat: e premte, 11 nëntor

Saturni në Ujor sjell një fokus të mprehtë në ndjenjën tuaj të vlerës, ndërsa Dielli në Akrep ndihmon për të sjellë më shumë fokusin tuaj tek ata që ju rrethojnë. Ky është një shans për ju që të keni një rindezje të madhe dhe të kuptoni se çfarë do të thotë më shumë për ju. Në vend që të përpiqeni të qëndroni brenda një cikli ngjashmërie, duke krijuar sa më pak valë të jetë e mundur brenda jetës suaj, ju po udhëhiqeni për të çliruar çdo gjë që ju largon më shumë nga vlera që keni për veten dhe ata në jetën tuaj.

Ujori

Dita më me fat: e hënë, 7 nëntor

Kohët e fundit ka pasur kaq shumë fokus në shërimin dhe çlirimin e aspekteve të ndryshme të së shkuarës suaj, saqë kjo javë do të vijë si një mundësi e mirëpritur për të reflektuar mbi karrierën tuaj. Dielli dhe Mërkuri të dy në Akrep lidhen pozitivisht në pjesën e jetës suaj që ka të bëjë me mundësitë, karrierën dhe avancimin financiar. Kjo nuk do të thotë që ju duhet ta bëni këtë një prioritet. Ju mund të keni një jetë të suksesshme personale dhe profesionale.

Peshqit

Dita më me fat: e hënë, 7 nëntor

Jeni në një vend të mirë të mundësive. Këtë javë, ndërsa Dielli dhe Mërkuri në Akrep bashkohen duke krijuar momente me fat, do ta gjeni veten të shtrirë dhe të hapur ndaj mundësive të reja. Gjëja më e rëndësishme është thjesht të siguroheni që t'i thoni po çdo gjëje që universi ju sjell.