Histori Personale

Brenda jetës së thjeshtë të Archie dhe Lilibet: Vrapimi rreth rezidencës së tyre Montecito, miqësitë e reja me të famshëm dhe më shumë

Brenda jetës së thjeshtë të Archie dhe Lilibet: Vrapimi

Fëmijët e Princit Harry dhe Meghan Markle, Archie 2 vjeç dhe Lilibet 7 muajshe, po rriten dhe edukohen shumë më ndryshe se kushërinjtë e tyre mbretërorë.

"Në vend të një kështjelle, ata jetojnë në një rezidencë në Montecito me pamje nga Oqeani Paqësor", thotë një burim për mediat e huaja. Archie kalon shumicën e ditëve duke luajtur jashtë. “Ashtu si babai i tij, Archie-t i pëlqen të rrijë zbathur”.

“Ka një shtëpi të bukur lojrash në kopshtin e tyre dhe Archie-t i pëlqen të vrapojë nëpër lëndinë me qentë. Ai është në moshën ku nuk mund të qëndrojë i qetë.”

Brenda jetës së thjeshtë të Archie dhe Lilibet: Vrapimi

Kur ai qetësohet, Archie-t i pëlqen të kënaqet me motrën e tij, e cila është pak më e qetë se vëllai i saj i madh, thotë burimi.

“Deri më tani, Lilibet ka flokët e errët si të nënës së saj, dhe i pëlqen të buzëqesh, të guxojë dhe të fryjë flluska. Dadot thonë se ajo është me të vërtetë një engjëll!"

Harry dhe Meghan i dhanë fansave një vështrim në familjen e tyre në rritje në kartën e tyre të festës së Krishtlindjeve 2021. “Harry sheh shumë nga vetja te Archie”, thotë burimi, “dhe Lili ndjek më shumë Meghan”.

Falë lidhjeve hollivudiane të prindërve të tyre, Archie dhe Lili tashmë kanë krijuar shoqëri me disa fëmijë të famshëm! "Meghan dhe Harry marrin fëmijët e tyre, Archie dhe Lili në të gjitha daljet e tyre, kështu që ata kanë disa miq të tyre të famshëm," thotë burimi.

“Ata kanë pasur takime me Katy Perry-n dhe Orlando Bloom-in 16-muajshe, Daisy, dhe djalin e vogël të David Foster dhe Katharine McPhee, Rennie 10 muajsh, gjithashtu.”

Megjithatë, burimi këmbëngul se Harry dhe Meghan duan t'i rrisin fëmijët e tyre që të mos ndikohen nga fama dhe pasuria. "Ata do të sigurohen që Archie dhe Lili të marrin një arsim të larmishëm dhe duan që ata të jenë në gjendje të shprehin atë që kanë në mendjen e tyre."

Brenda jetës së thjeshtë të Archie dhe Lilibet: Vrapimi

"Duke u rritur në një familje mbretërore, Harry shpesh dekurajohej të thoshte atë që ndjente, por ai nuk do t'i pengonjë fëmijët e tij ta bëjnë këtë. Në çdo rast, Archie dhe Lili do të mësojnë se si t'i trajtojnë njerëzit me mirësi dhe bujari."

Tiranapost.al