Aktualitet

Gëzuar Shën Valentinin, të dua

Gëzuar Shën Valentinin, të dua

Instagrami është mbushur me zemra të kuqe dhe me sytë zemra. Personazhet shqiptarë të artit, por edhe politikës gjetën rastin për të shpërndarë mesazhe urimi për dashurinë në përgjithësi dhe për të dashurit e zemrës në veçanti. Të gjithë në mënyra origjinale, ca me humor dhe ca me seriozitet, e të gjithë me emërues të përbashkët premtimin "Të dua".

Disa prej tyre që shpejtuan për t`i bërë postimet herët, pa mbërritur mirë mesdita, i gjeni më poshtë.

 

View this post on Instagram

 

Duke prit Shën Valentinin(prova teknike)

A post shared by Ermal Mamaqi (@ermalmamaqiofficial) on

 

View this post on Instagram

 

Më shumë dashuri në zemrat e të gjithë shqiptarëve !

A post shared by Ilir Meta (@ilirmeta.faqjazyrtare) on

 

View this post on Instagram

 

Happy spirits inside and out❤

A post shared by Amarda Toska (@amardatoska) on

 

View this post on Instagram

 

Ne prag te Shen Valentinit mund t’ia lejojme vetes disa foto te tilla ?

A post shared by Bieta Sulo (@bietasulo) on

 

View this post on Instagram

 

?

A post shared by V I V I A N |❤️| J U P I (@vivianjupi) on

 

View this post on Instagram

 

Per te gjithe ata qe vrasin mendjen dhe lexojne portalet qe Fjodora ka gjetur burrin e jetes... This is MY VALENTINE, MY MAN...

A post shared by Fjodora Fjora (@fjodoraf) on

 

View this post on Instagram

 

- A ka t'tjere si na?! - Se shpejti... NEW SONG&VIDEO From Sahara,with love. Lind&Venus

A post shared by VENERA (@veneralumani) on

 

View this post on Instagram

 

Se të dua sy gjelbërti im ? Foto: Bora Beqa ? #YesForLove

A post shared by ORGESA ZAIMI (@orgesazaimi) on

 

View this post on Instagram

 

?Love??‍?‍? G&A @granitxhaka

A post shared by LEONITA XHAKA ♡ (@leonita.x) on

 

View this post on Instagram

 

Gruaja, shtylla e shtëpisë.

A post shared by Rezart Cenaj (@rezart_cenaj) on

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Marsela Çibukaj (@marselacibukaj) on

*Ky post është realizuar nga Fabjola Hije