Aktualitet

Foto/ Merr flakë një makinë tek Bulevardi Dëshmorët e Kombit

Foto/ Merr flakë një makinë tek Bulevardi Dëshmorët e

Një makinë në mes të Tiranës është përfshirë nga flakët në rrethana të paqarta dhe fatmirësisht nuk ka persona të lënduar.  Ngjarja ka ndodhur në Bulevardin Dëshmorët e Kombit, shumë pranë godinës së kryeimnistrisë.

Fotot si më poshtë tregojnë se si makina ka marrë flakë në ecje e sipër.  Forcat zjarrfikësve bënë të mundur shuarjen e flakëve, ndërsa policia ka nisur hetimin për ngjarjen. / Tiranapost.al.