Showbiz

Erdhi prapë ditëlindja e Michelle dhe Barack i fut gratë në depresion

Erdhi prapë ditëlindja e Michelle dhe Barack i fut gratë në

Gjithmonë e uron në mënyrën më spontane e romantike, por sidomos reale.

Një dashuri si ata të dyve e Barack dhe Michelle Obama duket kaq ndryshe nga ato historitë e çifteve që janë në qendër të jetës publike dhe politike.

Këtë herë ka zgjedhur 4 shkrepje bardh e zi nga ato që bëhen tek kabinat dhe ai shkruan: ?Në çdo skenë, ti je ylli im?.

https://www.instagram.com/p/B7bHRPbgjWc/

Disa poza spontane dhe puthje, që transmetojnë edhe përtej ekranit të celulari apo kompjuterin magjinë e ndjenjave që nuk janë shuar me kalimin e viteve. Një postim i përvitshëm që ndoshta bën ziliqare apo edhe i fut në depresion gratë, që do të donin të kishin një bashkëshort si Barack!/ Tiranapost.al