HOROSKOP

Horoscope for March 29 by Russell Grant

Horoscope for March 29 by Russell Grant

Aries

Praise will come your way for a job well done. A difficult task will be completed successfully and everything will depend on your practical contribution. It is not yet time to give up on your care. There will be a few more hurdles to overcome before you can fully relax.

Taurus

You are facing current challenges because you are determined to find solutions. You know there's a way to fix a problem in the workplace, but first you need to get a colleague to admit that something is wrong.

Gemini

Jini të përgatitur për të reaguar shpejt dhe me vendosmëri nëse dikush ju bën një propozim interesant. Në momentin që hezitoni ose veproni shumë në mënyrë të paqartë, një konkurrent do të hyjë dhe do të marrë për vete këtë ofertë emocionuese. Mos harroni se duhet të jeni i vendosur nëse nuk doni të humbisni.

Gaforrja

Një bisedë që dëgjoni do të mprehë vigjilencën tuaj mendore. Tani do të jeni në vëzhgim për një promovim që është në gatishmëri. Ju do të jeni të parët që do të vini re se diçka nuk është në rregull me një projekt mbi të cilin po punon një ekip. Kjo do t'ju lëvdojë nga ata që janë në vende të larta.

Luani

Çdo lodhje ose tension që fillon ditën duhet të avullojë deri vonë pasdite. Do të keni një shans për të marrë frymë dhe kur ta bëni këtë, duhet të dëgjoni sugjerimet e një personi të dashur.

Virgjëresha

Çështjet e pronës janë në qendër të vëmendjes. Nëse jeni duke shitur shtëpinë tuaj, dikush që është jashtëzakonisht i interesuar do të kontaktojë. Ata mund t'ju bëjnë një ofertë që do të dëshironi ta pranoni. Nëse shpresoni të merrni me qira ose të blini ndonjë pronë, një pasdite për të kërkuar mund të jetë jashtëzakonisht e suksesshme.

Peshorja

Jeni duke u mërzitur me vende dhe fytyra të njohura. Meqenëse mjedisi juaj i zakonshëm ka filluar t'ju mërzitet, kërkoni mënyra për t'i shpëtuar rutinës për një kohë. Planifikimi i një fundjave të gjatë me partnerin ose një mik të ngushtë mund të jetë i mjaftueshëm për të frenuar këtë dëshirë për një ndryshim.

Akrepi

Ju po menaxhoni buxhetet, po mbani përgjegjësitë tuaja dhe po merrni më shumë çdo ditë mbi vete. Shefi juaj dhe të tjerët në vendet e larta mund të jenë të impresionuar nga aftësitë tuaja, por ata nuk mund të vazhdojnë të grumbullojnë më shumë mbi supet tuaja. Kur filloni të ndiheni të shqetësuar për gjithçka që duhet të bëni, atëherë duhet të filloni të thoni jo.

Shigjetari

Aktivitetet që tërheqin interesat tuaja do t'ju përfshijnë të provoni një hobi të ri në natyrë, një regjim të ri ushtrimesh ose sport. Ju dëshironi devijime që ju mbajnë aktiv ose ju nxjerrin jashtë në ajër të pastër. Ju nuk jeni tipi që mund të kënaqeni duke kryer të njëjtat detyra çdo ditë. Gjeni pak kohë për të aplikuar për një punë tjetër ose për të hyrë në një konkurs.

Bricjapi

Ju nuk jeni në humorin më të mirë. Kur lindin probleme, do të preferoni të bëni një përpjekje për t'i përballuar vetë ato përpara se të kërkoni ndihmë. Shumica e çështjeve do të jenë më të lehta për t'u zgjidhur nga sa duken. Lajmet për shëndetin e një të afërmi më të vjetër do t'ju bëjnë të merrni frymë lehtësuese.

Ujori

Nuk ka rëndësi se sa shumë përpiqeni të kurseni, gjithmonë duket se shfaqet diçka që ju bën të ndiheni sikur nuk keni kontroll mbi paratë tuaja. Vizitorët e papritur ose aktivitetet e jashtme do të rëndojnë financat. Ju nuk doni të prishni gjërat për të gjithë të tjerët, por duhet të mbani një sy hapur mbi gjendjen tuaj bankare.

Peshqit

A growth opportunity will be available. You have already proven yourself in the workplace when your flexibility has made it easier for you to find solutions that appear every day. Don't worry about the listed responsibilities of a job vacancy. Give yourself a chance to move forward. Your prospects are improving.