Bukuria

Si të bëjmë make-upin në të 50-tat

Si të bëjmë make-upin në të 50-tat

Bobbi Brown një make-up artiste me mbi 500 mijë ndjekës në Instagram me anë të një videoje demostruese e cila është bërë virale në Tiktok na tregon një shembull si duhet bërë make-upi në të 50-tat, duke qënë se nuk mund të luajmë shumë me ngjyrat dhe as të eksperimentojmë në këtë moshë.

Ndiqni videon e mëposhtme:

Tiranapost.al