Bukuria

Rënia e flokëve dhe +10 problematika të tjera që i zgjidh vetëm një emër

Rënia e flokëve dhe +10 problematika të tjera që i zgjidh

Flokët janë gjysma e bukurisë dhe si të tilla meritojnë të trajtohen. Nëse prej kohësh i ndjen flokët e tu të dobët, rrinë keq, nuk shkëlqejnë, kanë yndyrë, zbokth, maja dyshe apo po të bien, pa panik!

Daily Superhair jep zgjidhje shumëfishe.

Nëse je meraklie apo merakli duhet ta dish që tani se produkti është 100% bimor. Është e rëndësishme të sigurohesh paraprakisht se Daily Superhair nuk ka kimikate, madje përkundrazi është antidot i atij floku të dëmtuar nga boja.

Formula amerikane është inovative dhe vjen në Shqipëri pas suksesit në përdorim ndërkombëtar. Onovofarma e sjell këtu ku jemi.

Rënia e flokëve dhe +10 problematika të tjera që i zgjidh

Si funksionon ky produkt?

Daily Superhair ndihmon në balancimin e hormoneve me adaptogjenë dhe detoksifikon trupin nga toksinat që shkaktojnë humbje të mëtejshme ose rrallim të flokëve.

Formula e pasur e përzierjes së propolisit ndihmon në ruajtjen e flokëve më të shëndetshëm, më të butë dhe më të plotë nga brenda jashtë. Nxit rritjen e tyre dhe kontribuon në flokë më të fortë.

Bonus i këtij produkti është se paralelisht me flokët ushqen dhe lëkurën edhe thonjtë.

Efektet e renditura një më një e me afate kohore për ta kuptuar më shpejt efikasitetin

- Ndalimin e plotë të rënies së flokut në tre javë
- Daljen e flokëve të rinj
- Zgjatjen e flokëve me 5-6 cm
- Rezultate të garantuara për 40 ditë
- Ushqen flokët
- Balancon hormonet dhe yndyrën
- Eliminon yndyrën e shtuar në flokë, zbokthin
- Eliminon majat dyshe
- Forcon flokët, ushqen folikulën
- Forcon thonjtë, i zgjat natyralisht ata, rigjeneron lëkurën dhe skalpin
• Parandalon rënien

Përbërësit, nëse je tipi i fiksuar pas zbërthimit të produkteve që përdor

D biotina, Hekur, Vitamin B5, Zink, Selenium Copper, Kërpudha Reish, Mjaltë, Bamboo, Milk Thistle, Inositol.

Kush mund ta përdorë?

Kushdo që është mbi 16 vjeç dhe është i vetëdijshëm për problematikat.
Kushdo që i bien flokët pa arsye.
Kushdo që sapo ka sjellë në jetë një bebe dhe i bien flokët.
Kushdo që e ka tepruar me bojën.
Kushdo që ka probleme me aneminë apo disbalancën hormonale.
Kush ka skalp të yndyrshëm dhe zbokth

Foto si dëshmi për ta parë ndryshimin me sytë e tu

Rënia e flokëve dhe +10 problematika të tjera që i zgjidh

Rënia e flokëve dhe +10 problematika të tjera që i zgjidh

Rënia e flokëve dhe +10 problematika të tjera që i zgjidh

Rënia e flokëve dhe +10 problematika të tjera që i zgjidh

Rënia e flokëve dhe +10 problematika të tjera që i zgjidh

Review të klientëve

-Jam shumë e kënaqur me produktin. Kam përmirësime të flokut. Është 100% efikas. Jua sugjeroj. Nuk do të zhgënjeheni!
-U bë disa kohë që pi kapsulat Daily Superhair (2 kapsula në ditë). Flokët janë më të shëndetshëm dhe rënia është zvogëluar. Jua sugjeroj 100%.
E kam përdorur për 40 dite dhe më ka dhënë efekt në gjatësinë e flokëve, në forcimin e tyre në daljen e flokëve të reja. Jam shumë e kenaqur.


A je gati për ta provuar edhe ti?

Kontakti për porosi!

WEB