Aktualitet

Arlinda Dudaj tregon përvojën e saj më të bukur, që mund ta provosh edhe ti: Është mrekulluese

Arlinda Dudaj tregon përvojën e saj më të bukur, që

Botuesja Arlinda Dudaj na njohu sot se përtej botës së librave, i është përkushtuar asaj të jogës.

Ndërsa demonstron me foto sa ka përparuar në disiplinës së jogës, Arlinda ka një ftesë për ata që duan një aktivitet ndryshe nga palestra, për të çlodhur edhe mendjen.

“Por di te them qe eshte pervoja me e bukur qe po bej ne jete, eshte nje proces mrekullues, relaksues po aq sa dhe i lodhshem e rraskapites me raste. Nje udhetim drejt te panjohurave, si fizike ashtu dhe shpirterore”, shkruan botuesja.

https://www.instagram.com/p/B8iYTrajK8T/

/Tiranapost.al