Aktualitet

Youtuberi i famshëm takon Edi Ramën: S’kam takuar më parë asnjë kryeministër

Youtuberi i famshëm takon Edi Ramën: S’kam takuar më

Youtuber-i i famshëm amerikan, Speed ka vizituar sot Shqipërinë. Në një transmetim në faqen e tij në Youtube, ai shihet duke shëtitur rrugëve të Tiranës. Ai ka vizituar dhe zyrën e kryeministrit shqiptar, Edi Rama, ku e bëri edhe shqiponjën.

Edi Rama çkemi, më jep një përqafim. Ju jeni kryeministri i parë që kam takuar. Jam shqiptar përjetë’

Videoja e tij është parë nga 670 mijë njerëz.