Aktualitet

Vritet një 41-vjeçar në Fier

Vritet një 41-vjeçar në Fier

Një 41-vjeçar mbeti i vrarë me armë zjarri paraditen e kësaj të enjteje në qytetin e Fierit. Elton Javori u qëllua për vdekje me armë zjarri.

Ngjarja ka ndodhur në lagjen “16 Prilli”.

Autori i ngjarjes është ende i paidentifikuar.

Në zonë ka kamera sigurie që mund të ndihmojnë për të zbardhur rastin dhe kapur autorin.