Aktualitet

Video/ Vijojnë të shtënat në veri të Kosovës

Video/ Vijojnë të shtënat në veri të Kosovës

Në një video të publikuar nga mediat kosovare dëgjohen ende të shtëna në Veri.

Kujtojmë se një polic ka mbetur i vrarë në orët e para të mëngjesit në veri të vendit, ku policia tha se janë sulmuar me armë dhe granata dore.