Aktualitet

Video/ Si duket kampusi i ri i Universitetit Bujqësor?

Video/ Si duket kampusi i ri i Universitetit Bujqësor?

Në proces rindërtimi dhe gati drejt përfundimit është kampusi i ri i Universitetit Bujqësor në Tiranë.

Godinat janë ngritur dhe pa përfunduar kanë mbetur detajet.

Një video e ka postuar kryeministri Rama mëngjesin e sotëm."MIRËMËNGJES dhe me këtë pjesë të bukur të mozaikut të Rindërtimit, Kampusin e ri të Universitetit Bujqësor, ju uroj një fundjavë të mbarë", shkruan Rama.