Aktualitet

Tragjedia në spitalin e Tetovës, Veliaj: Ngushëllimet më të ndjera nga Tirana!

Tragjedia në spitalin e Tetovës, Veliaj: Ngushëllimet më

Kryetari i Bashkisë së Tiranës Erion Veliaj ka shprehur ngushëllimet e tij për jetët e humbura pas zjarrit që përfshiu një spital të Tetovës.

Përmes një mesazhi në rrjetet sociale, Veliaj u uron shërim të shpejtë të lënduarve dhe shpreh mbështetjen për ekipet e emergjencave.

Tragjedia në spitalin e Tetovës, Veliaj: Ngushëllimet më

“Ngushëllimet më të ndjera nga Tirana qytetarëve të Tetovës për jetët e prekura nga shpërthimi i zjarrit në spitalin modular.

Shërim të shpejtë të plagosurve, kurajo ekipeve të emergjencave dhe kolegëve tanë Teuta Arifi, Artan Grubi, Ali Ahmeti dhe autoriteteve të Maqedonisë së Veriut”, shkruan Veliaj.